LT / EN

 
 

2005-10-08 utena

Koncertas Utenoje
2005-10-08

Kostiumuotas dėdė tylėdamas deda ant stalo dėžę „Utenos“ skardinių. Visi aplink nuščiūva. „Čia – muzikantams?“ – įsidrąsinu paklausti. Sulaukę teigiamo atsakymo, visi muzikantų kambarėlyje buvę muzikantai (ir ne tik jie...) stveria į rankas po „skarbonkę“ ir linksmybės prasideda.

Geras buvo tūsas, po šimts. Beveik teminis brutalo vakarėlis. Puikus garsas (vien jau ką reiškia Marshall kubai ir JBL kolonėlės!), retai kur kitur Lietuvos metalo koncertuose pasitaikantys „šviesiakai“ ir draugiška atmosfera tarp negausių žiūrovų ir „gausių“ muzikantų.

Pats smagumas vyko muzikantų kambarėlyje. Retai taip būna, kad į vieną krūvą susirinktų visas Lietuvos death metal elitas ;) Liejosi čia alus ir kiti gėrimai, netilo juokas, o Aleksas Antipopsas su draugeliu (iš Kauno atvažiavę kartu mumis) išsidirbinėjo su videokamera iš alkoholio padauginusių muzikantų.

Mūsų koncertas praėjo kaip reta sklandžiai – jei neskaičiuosime per „Inferi“(pirmą kartą atliktą viešai) kažkaip stebuklingai išsiderinusią mano gitarą. Pirmi du kūriniai, kaip visuomet, grojosi su nemaža įtampa, tačiau vėliau viskas „susistygavo“.

Taigi, gerai praleidom laiką ir neskubėdami paryčiui pasiekėme Kauną, o galvoje jau sukosi mintys apie būsimą Ossastorium pasirodymą Antipopse - šis koncertas beveik sutaps su mūsų grupės ketverių metų gimtadieniu. Be to, tai bus 30-asis kartas, kai Ossastorium lips į sceną – irgi savotiškas jubiliejus;)

Laukiam visų Kaune \m/

Dellamorte

Faktai:

29-as Ossastorium koncertas.
1-as Utenoje.

Dalyviai:

1. Mortuary
2. Ceacus Celestes
3. DAR
4. Grol
5. Ossastorium
6. Burying Place

Atlikti kūriniai:

1. 1000 mistakes
2. Those alone
3. Every sunset
4. Šiaurės kryptim
5. Pasmerkti
6. Dulkės
7. Užtemimas
8. CC
9. Ad Aspera
10. Inferi
11. In Depths
12. Requiem (bisui)

Atsiliepimai, vertinimai, komentarai etc.:

Neilgai trukus sceną okupuoja Kauno death metal žvaigždūnai OSSASTORIUM. Na, manau, daug pasakoti apie šiųjų grojamą muziką ir sugebėjimus nereikėtų. Bet aš vis tik norėčiau. Nesu didelis tokios muzikos specialistas, bet akivaizdu, jog vaikinai iš laikinosios sostinės eina teisingu keliu. Kiekvieną kartą juos žiūrint pastebiu, jog techniškumo prasme grupė tobulėja vos ne akyse (suprasti kaip metaforą, o ne tiesiogiai). Ypatinga pagarba ir palaikymas iš mano pusės (ir nieko daugiau nei jūs pagalvojot) – Vabalui. Seniai bemačiau bosistą, taip mikliai bėgiojantį savo gitaros grifu. Plaukai plaikstos, kojos trypia, rankos tabaluojasi.... Stipru. Nekantriausi pabaigai dar išsiprašo biso. O kaipgi be jo.

Odiumutis, www.ferrum.lt

OSSASTORIUM pradeda greitai ir agresyviai. Repertuaras irgi puikiai žinomas, šėlsmas pasiekia apogėjų, o per koverį “Staring Throw The Eyes Of The Dead” man išmušė kamščius, galų gale, kai atsipeikėjau, sėdėjau ant suoliuko su skardine paties brangiausio birzgalo, koks buvo klubo kavinėje (kada aš jį sugebėjau nusipirkti?).

Lord Sauron, www.ferrum.lt


< Grįžti© 2007 Ossastorium